O společnosti

Naše firma působí na trhu od roku 1994. Provozovna autolakovny byla vybudována ze starého statku v roce 1997, kdy proběhla kompletní rekonstrukce a přestavba statku pro potřeby autolakovny. Autolakovna byla také vybavena lakovacím boxem značky Marini, která je historicky nejlepší značkou autolakýrnického průmyslu na trhu, dále moderními technologiemi pro lakování. V návaznosti na lakovnu se vytvořila i karosárna, taktéž vybavena špičkovým modulovým rovnacím rámem Celette, autoservis a pneuservis. Díky tomuto zázemí můžeme nabízet klientům kompletní servis vozů a ostatní služby automobilového průmyslu.

Letitými zkušenostmi a praxí jsme se vypracovali a nyní se naše činnost soustředí na lakování supersportů, restauraci a renovaci historických vozidel, přičemž poskytujeme servis vozidel všech značek. Naše profesionální lakovna již nalakovala i nespočet interiérových a designových prvků.

Pracujeme s barvami značek PPG, GLASURIT a ostatními materiály nejvyšší kvality. Kolektiv naší autolakovny dodržuje technologické postupy předepsané od výrobců barev i doporučených technologií od výrobců automobilů. Skalní většina pracovníků autolakovny, karosárny a autoservisu jsou našimi stálými pracovníky od roku 2000, čímž se za dlouhá léta spolupráce vybudoval profesionální tým, který se stal základem našeho úspěšného působení v oboru.

Rychlý kontakt

PROFIKLAR Nová Ves 100
277 52, Nová Ves
Rychlý kontakt k nám +420 602 214 521
2014 © PROFIKLAR
Design & code Tomáš Náhlovský